ناگفته‌ها

چند توصیه مهم از زبان «منصور»

چند توصیه مهم از زبان «منصور»

شهید سرلشگر منصور ستاری در دست نوشته ای، توصیه هایی به مسوولان و جوانان دارد که توجه به آنها از اهمیت زیادی برخوردار است.

«ابتکار» و «اوج» منصور

«ابتکار» و «اوج» منصور

خاطرات نقل شده از شهید ستاری توسط همرزمان و دوستان ایشان کتاب گویایی است برای نسل های آینده که هیچ شناختی از شهدا ندارند و نمی دانند که بسیاری از آنها در کار خود نخبگانی بودند و خدمات شایانی به کشور ارائه کرده اند.

حمایت از ابتکارات و نوآوری ها

حمایت از ابتکارات و نوآوری ها

تيمسار ستاري مدت ها در انديشه ساخت يک خودرو سواري در نيروي هوايي بود. به نظر مي‌رسيد ايشان مي‌خواستند با اين عمل به کارخانجات خودروسازي کشور که حدود سي سال خودرو توليد مي‌کردند ، ثابت کند که در اين کشور مي‌شود خودرو توليد کرد و هر سال هم مدل آن را عوض کرد . تا از اين طريق کشور را از وابستگي به خودروهاي خارجي بي‌نياز کرد.

ناشدنی ممکن

ناشدنی ممکن

در حالی‌که فکر می‌کردیم جابه‌جایی‌‌ها در آن شراسط ممکن نیست، شما تأکید داشتید که شدنی است و با راهنمایی و هدایت شما، این ار با وجود شرایط دشوار منطقه، ممکن شد.

پاداش جنگ زیر آفتاب داغ خوزستان

پاداش جنگ زیر آفتاب داغ خوزستان

تلاش رزمندگان در طول دوران دفاع مقدس، افتخارآفرین و ماندگار است. رهبر معظم انقلاب، در سخنانی، بخشی از این تلاش‌ها و مجاهدت‌ها را تبیین و بر آن ارج می‌نهد.

دفاع تمام‌قد

دفاع تمام‌قد

مسئولان ، وقتي نبوغ و استعداد شهيد ستاري را دريافتند ، از آن پس ، تنها کساني که از طرف نيروي هوايي در کميسيون شرکت مي‌کردند و نظر مي‌دادند و نقش اين نيرو را در جلوگيري از تجاوز نظامي عراق مطرح مي‌ساختند ، همين دو نفر بودند: شهید ستاری و شهید بابایی.