آرشیو خبرزندگینامه کد مطلب: 617     

ریشه سروقهرمانان پدافندی در خاک وطن

ریشه در خاک این وطن دواندند سرو قهرمانان پدافندی. مستند فجر پدافند به تلاش‌های شهید منصور ستاری و همراهان ایشان در عملیات غرورآفرین والفجر8 می‌پردازد.
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ بهمن ساعت 10:01
به اذعان آن‌ها که حضورش را از نزدیک لمس کرده و از موهبت همراهی‌اش برخوردار شده بودند، شجاع، آگاه، تیزهوش و کاردان بود. او طرح‌ها و ابتکارهای زیادی در نیروی هوایی به ویژه در حوزه‌های راداری و پدافندی ارائه کرد و به مرحله اجرا گذاشت.

منصورِ دوران دفاع مقدس و فرمانده خلاق نهاجا در روزهای طاقت‌کاه جنگ، در تلاش برای دفاع از حریم هوایی و زمنی کشور بود و و خستگی‌ناپذیری، بارزه مهم فرماندهی او. شهید منصور ستاری، فرمانده آسمانی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، پای در زمین داشت و نگاه به آسمان، در کوران محدودیت‌ها، با ابتکارهای خارق‌العاده خود توانست نام بلندش را در تاریخ ایران اسلامی و استوار، ماندگار کند. عملیات غرورآفرین «والفجر 8» فجری شد بر تاریکی‌های ناشی از محدودیت‌ها و سیاه‌دلی دشمن.

 

همزمان با ایام عملیات غرورآفرین والفجر8 مستندی درباره عملیات غرورآفرین والفجر8، همراهان امیر سرلشکر شهید منصور ستاری و قهرمانان پدافندی توسط پایگاه اطلاع رسانی شهید ستاری منتشر شده است.
این مستند را می‌توانید از این‌جا دریافت کنید.
 نظر شما

نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :  
کد امنیتی: