آرشیو خبرزندگینامه کد مطلب: 428     
فرمانده آسمانی

بگذار از من ناراحت شود

راه حل‌هایش برای مسائل گوناگون دلسوزانه بود و راهگشا حتی اگر موجب می‌شد دشواری‌های خودش چندبرابر شود.
۱۳۹۷ جمعه ۲ شهريور ساعت 10:09

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهید ستاری، یکی از استاد خلبانهای دانشکدة پرواز، دو سه هفته به طور مرتب، به دفتر تیمسار ستاری مراجعه می‌کرد و اصرار داشت تیمسار را برای یک ربع ساعت هم که شده ملاقات کند. اما تیمسار بدون اینکه در این مورد دلیل خاصی بیاورند ، از دادن وقت ملاقات طفره می‌رفتند . این ماجرا برایم یک معما شده بود . زیرا تیمسار ستاری برای قشر خلبان ارزش فوق‌العاده‌ای قایل بودند . بارها دیده بودم خودشان به محل کار خلبانان می‌رفتند و با آنها ملاقات می‌کردند . حال چه شده بود که با این یکی حتی حاضر نبود ملاقات کند!

روزی پیش تیمسار رفتم و موضوع را در میان گذاشتم و از ایشان خواستم که اگر ممکن است ، علت عدم ملاقات را بگویند تا ما به آن خلبان اطلاع دهیم . شاید از بلاتکلیفی بیرون بیاید .

ایشان پاسخ دادند : شما نمی‌دانید که این خلبان چه مشکلی دارد . من برای حل آن به رده‌های بالای کشوری هم مراجعه کرده‌ام ولی متأسفانه نتیجه‌ای نگرفته‌ام . اگر این موضوع را به او بگویم نسبت به نظام و مقامات بالا بدبین می‌شود . پس بگذار از من ناراحت شود که به وی وقت ملاقات نمی‌دهم . اما باز هم صبر کنید شاید توانستم برای مشکل ایشان راه حلی بیابم ."

امیرسرلشگر منصور ستاری فرمانده نیروی هوایی ارتش در 15 دی ۱۳۷۳ در سانحه سقوط هواپیما در نزدیکی فرودگاه اصفهان به همراه تعدادی از افسران بلندپایه نیروی هوایی و همرزمان اش به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 

پایان پیام/
نظر شما

نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :  
کد امنیتی: