آرشیو خبرزندگینامه کد مطلب: 377     
به مناسبت بیست و سومین سالگرد شهادت سرلشگر ستاری و یاران؛

دومین شماره ویژه نامه «منصور» منتشر شد

دومین شماره نشریه دیجیتالی «منصور» ویژه بیست و سومین سالگرد شهادت سرلشگر ستاری فرمانده نیروی هوایی ارتش و یاران همرزم اش منتشر شد.
۱۳۹۶ جمعه ۱۵ دي ساعت 11:22

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهید ستاری، 15 دی ماه، سالگرد بیست و سومین سالگرد شهادت سرلشگر منصور ستاری فرمانده نیروی هوایی ارتش و فرمانده پدافند هوایی است که به همراه یازده تن از یاران و همرزمان اش در سانحه هوایی اصفهان، آسمانی شدند.

بر همین اساس، پایگاه اطلاع رسانی شهید ستاری (sattari.ir)دومین شماره نشریه دیجیتالی «منصور» را در 16 صفجه منتشر کرده است.

در این ویژه نامه، سخنرانی منتشرنشده ای از شهید ستاری در آخرین روزهای قبل از شهادت اش، آمده است که شنیدنی و خواندنی است.

همچنین گفت وگوهای مفصلی با همرزمان و یاران نزدیک اش در قید حیات هستند درباره ویژه های فنی و اخلاقی آن شهید و یاران شهیدش آمده که در آنها، نکات تازه و قابل توجهی بیان شده است.

عکس های درج شده در دومین شماره ویژه نامه «منصور» نیز برای نخستین بار منتشر شده است.

علاوه بر این، مخاطبان می توانند از طریق نرم افزار کدخوان بر روی موبایل های هوشمندشان، از فیلم ها، صداها، عکس ها و متن های تعبیه شده در صفحات مختلف این ویژه نامه بهره مند شوند.

امیرسرلشگر منصور ستاری فرمانده نیروی هوایی ارتش، در 15 دی ۱۳۷۳ در سانحه سقوط هواپیما در نزدیکی فرودگاه اصفهان به همراه تعدادی از افسران بلندپایه نیروی هوایی و همرزمان اش به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 

متن پی دی اف دومین شماره ویژه نامه «منصور» را می توانید ازاینجا دریافت کنید.

 

 

 دانلود دومین شماره ویژه نامه «منصور»

 

پایان پیام/
نظر شما

نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :  
کد امنیتی: