آرشیو خبرزندگینامه کد مطلب: 357     

نگاه منصور ستاری به خانواده

همسر شهید منصور ستاری از نامه‌ای می‌گوید که در نخستین سال ازدواج توسط این شهید نوشته شده است.
۱۳۹۶ سه شنبه ۹ آبان ساعت 20:13

به گزارش شهید ستاری، مرد آسمان‌ها را همان‌قدر که دل در آسمان‌ها داشت، مرد زمین بود و عرصه عشق. عشق او به زندگی و همسر فرزندان و هم‌نوعانش جلوه‌گر این نگاه زیبا و ستودنی شهید منصور ستاری به زندگی است. این عشق و نگاه ویژه را می‌توان در ذره ذره کلمات نوشته شده بر روی برگه نامه‌های مرد آسمان‌ا به همسرش مشاده کرد و شاید بتوان یکی از جلوه‌های این عاشقانگی را نامه‌های این شهید والامقام به همسرش دانست.

خانم حمیده پیاهور همسر شهید ستاری از نگاه عاشقانه شهید ستاری خاطره نامه ای را روایت می‌کند که عشق شهید ستاری به زندگی را نمایان می‌کند. این نامه را که در نخستین سال ازدواج شهید ستاری به همسرش نوشته است، می‌خوانیم:

«اولین سالگرد ازدواجمان، منصور یک نامه به من داد. شبنم روی پاهایم آرام خوابیده بود. منصور نشست روبه‌رویم و من آن را خواندم.

ساده، زیبا و محبت‌آمیز بود. نوشته بود من هر روز بیشتر از پیش به زندگیم دل می‌بندم. به هر جهت شادم، خوشحالم؛ از زندگیم، از همسرم و فرزندم و از خانواده‌ام؛ خانواده ای که گرمی محبت بر تمام لحظات وجود یک ساله اش حکم‌فرما بوده و به خواست خدا معتقدم و ایمان دارم که هر روز بر میزان این علاقه ی بی ریا افزوده خواهد شد.»

امیرسرلشگر منصور ستاری در 15 دی ۱۳۷۳ در سانحه سقوط هواپیما در نزدیکی فرودگاه اصفهان به همراه تعدادی از افسران بلندپایه نیروی هوایی و همرزمان اش به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

پایان پیام/
نظر شما

نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :  
کد امنیتی: