آرشیو خبرمقالات و دست نوشته ها کد مطلب: 331     
یادداشتی از شهید ستاری به مناسبت هفته دفاع مقدس؛

بهترین دوستان و رفیقان من کارگران و سربازان نیروی هوایی هستند

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس شروع جنگ تحمیلی به کشورمان یادداشتی از شهیدسرافراز منصور ستاری فرمانده نیروی هوایی ارتش در دوران دفاع مقدس بازنشر می شود.
۱۳۹۶ شنبه ۱ مهر ساعت 16:29

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهید منصور ستاری، این یادداشت در دوران فرماندهی منصور ستاری در نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و به مناسبت رشادت های سربازان و دست اندرکاران این نیرو در دوران دفاع مقدس نوشته شده است. متن این یادداشت به شرح زیر است:

"بهترین دوستانم کارگرند، بهترین دوستان و رفیقان من در نیروی هوایی پرسنل فنی و کارگر و سرباز می باشند، آنهایی که آن پایین کار فنی و تعمیراتی و پشتیانی عملیات ها را انجام می دهند. بحث فرماندهی و این ها نیست، من اینها را به هیچ وجه از خودم جدا نمی دانم، من از همین ها هستم، من برای جای دیگری نیستم.

 یکی از دلایلی که من فنی و کارگر و سربازم را دوست دارم این است که تمام آن کارهایی که خودم می کردم، با نگاه کردن به چهره این ها، تمام مشکلات و آن کارهای سخت آنها برای من تداعی و حس می شود.

اعتقاد دارم که اگر منم، منم در کار باشد، کار خدایی نیست و این طوری کار پیش نمی رود. خدای ناکرده اگر روزی انقلاب ما از مردم جدا شود، کارش تمام است".

امیرسرلشگر منصور ستاری فرمانده فقید پدافند و نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، در 15 دی ۱۳۷۳ در سانحه سقوط هواپیما در نزدیکی فرودگاه اصفهان به همراه تعدادی از افسران بلندپایه نیروی هوایی و همرزمان اش به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

انتهای پیام//
نظر شما

نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :  
کد امنیتی: