آرشیو خبردر نگاه رهبری کد مطلب: 313     

برای اولین بار در ویژه نامه ( منصور ) منتشر شد

«منصور» ویژه نامه گرامیداشت بیست و دومین سالگرد شهادت سرلشگر منصور ستاری، تقدیم حضور می گردد . علاقه مندان برای دریافت و دانلود این ویژه نامه اینجا را کلیک کنند
۱۳۹۵ چهارشنبه ۱۵ دي ساعت 10:16

 انتشاردستخط مقام معظم رهبری خطاب به فرماندهی نیروی هوایی تیمسار منصور ستاری در خصوص ساخت هواپیمای آذرخش

انتشار دستخط مقام معظم رهبری درباره موفقیت علمی شهید ستاری برای نخستین‌بار
«منصور»؛ ویژه نامه گرامیداشت بیست و دومین سالگرد شهادت سرلشگر منصور ستاری، با انتشار دستخطی از مقام معظم رهبری درباره موفقیت این شهید و همکاران اش در پروژه اوج 110، ناگفته های از زوایای شخصیتی وی و مطالب خواندنی دیگر به صورت اینترنتی منتشر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهید ستاری، 15 دی ماه، به مناسبت بیست و دومین سالگرد شهادت سرلشگر منصور ستاری و همرزمان اش، ویژه نامه ای با عنوان «منصور» از سوی این وبسایت منتشر شده است که مطالب شاخص و روشنگرانه ای از فعالیت ها، زندگی و زمانه شهید ستاری در آن ارائه شده است

براساس این گزارش، یکی از مطالب خواندنی این ویژه نامه، انتشار نخستین دستخط مقام معظم رهبری درباره موفقیت علمی سرلشگر ستاری و همکاران اش در زمینه پروژه اوج 110 است که به ساخت هواپیمای آذرخش مربوط می شود. در این متن، رهبر فرزانه انقلاب، از پیشرفت های علمی ستاری و یارانش ابراز خشنودی کرده و دستوراتی را صادر کرده اند.
از دیگر متن های قابل توجه منتشرشده در این ویژه نامه، انتشار پاسخ حضرت امام خمینی(ره) در کارت تبریک شهید ستاری به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) است که شامل شعر معروف ایشان با مطلع «من به خال لبت ای دوست گرفتار شدم» است و مخاطب در آن با شگفتی تعبیر و تاویلی از حضرت امام(ره) درباره سرلشگر ستاری مواجه می شود که انتخاب نام «منصور» برای این ویژه نامه نیز از همین مهم برگرفته شده است.

عکس های دیده نشده سرلشگر ستاری از عنفوان جوانی تا آخرین روزها، گفت وگو با همرزم و همکار نزدیک آن شهید و ارائه نکاتی از زوایای شخصیتی و کاری ناگفته شده وی، دستنوشته ای شهید در لحظه پدرشدن، نظر مقامات عالی نظام درباره شهید، گفت وگو با کارگردان نخستین مستند ساخته شده درباره وی و نکته هایی درباره سرلشگر ستاری از نگاه دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، در بخش های دیگری این ویژه نامه منتشر شده است.

«منصور» ویژه نامه گرامیداشت بیست و دومین سالگرد شهادت سرلشگر منصور ستاری، تقدیم حضور می گردد . علاقه مندان برای دریافت و دانلود این ویژه نامه اینجا را کلیک کنند.

 

 

 

 
نظر شما

نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :  
کد امنیتی: