رهبر معظم انقلاب اسلامی سال ۱۳۹۹ را سال «جهش تولید» نامگذاری کردند؛

«جهش تولید» باید تغییر محسوس در زندگی مردم ایجاد کند

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی، با اشاره به تقارن روز اول سال با سالروز شهادت حضرت موسی‌بن‌جعفر (علیه‌السلام) به پیشگاه مقدس آن حضرت سلام و درود فرستادند و با تبریک عید سعید مبعث و عید پر طراوت نوروز به همه ملت بوی...

۱۳۹۹/۱/۱

نگاه رهبر به فرمانده

در بین اظهار نظرهای مختلف در خصوص شهید ستاری، بهترین قضاوت و اظهار نظر از جانب مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا بیان شده است.

۱۳۹۸/۸/۲۵

دانشگاهی که مبدأ نوآوری‌ها شد

سرهنگ خلبان پیشکسوت جلال آرام از کسانی است که در راه‌اندازی دانشگاه هوایی، شهید منصور ستاری را همراهی می‌کرد. این همسنگر شهید ستاری معتقد است فرمانده نهاجا برای ارتقای دانش نیروی هوایی هیچ محدودیتی نمی‌شناخت و با پشتکار و انگیزه بالا، راه را برای تأس...

۱۳۹۸/۶/۱۲

خاطراتی از شهید ستاری در گفت‌وشنود با سرهنگ سید علی حسینی؛

سرنوشت ساخت ماشین برای قشر ضعیف چه شد؟

ستاری آدم خاکی بود. معمولاً بعدازظهرها ساعت پنج عصر به بعد از پروژه‌های فرماندهی لجستک بازدید می‌کرد. هنگام سرکشی روی یک چارپایه فلزی می‌نشست و به کارها نظارت می‌کرد.

۱۳۹۸/۶/۲

دانشگاهی پر از خلبان‌های نخبه

شهید ستاری فرماندهی تک بعدی نبود. سعی داشت فراتر از وظایف و انتظاری که از او می رفت عمل کند. یکی از خدمات ارزشمند این شهید، تاسیس دانشگاه علوم و فنون هوایی بود.

۱۳۹۸/۵/۲۲

دانشگاهی پر از خلبان‌های نخبه

شهید ستاری فرماندهی تک بعدی نبود. سعی داشت فراتر از وظایف و انتظاری که از او می رفت عمل کند. یکی از خدمات ارزشمند این شهید، تاسیس دانشگاه علوم و فنون هوایی بود.

۱۳۹۸/۵/۲۲

کارنامه موفق ستاری در مرصاد

«مرصاد» آخرین عملیات دفاع مقدس بود که هرچند با غافلگیری نیروهای خودی آغاز شد، اما در انتها به شکست مفتضحانه منافقان ختم شد. عملکرد نیروی هوایی به فرماندهی شهید ستاری در این عملیات به گونه ای بود که مورد تشویق حضرت امام قرار گرفت.

۱۳۹۸/۵/۵

«منصور» و روایتی تازه از توانستن

فرمانده آسمانی نیروی هوایی، از همان آغازین روزهای درخشان حضورش، فراتر از نادیده‌ها و ناپیداها را می‌نگریست و در دوران فعالیت مخلصانه‌اش برگ تازه‌ای از «توانستن» ورق زد و بر دفتر تاریخ به یادگار گذاشت.

۱۳۹۸/۴/۲۵

کلام نافذ

کلامش آنچنان نافذ بود و ایمان و اخلاصش چنان تأثیری بر جمع گذاشت که به یکباره نشاط رزم بر دوستان حاکم شد و بار دیگر همچون گذشته پا در رکاب آن قهرمان خستگی ناپذیر نهادند و داوطلبانه برای اجرای وظیفه الهی خود که حفظ اسلام و مرزهای کشور بود، رهسپار شدند.

۱۳۹۸/۴/۴

غیر ممکن‌ها را ممکن می‌کرد

شهید اردستانی با ایمان، شهامت و جسارتی که در وجودش نهفته بود، سخت‌ترین مأموریت‌ها را با آغوش باز می‌پذیرفت و به این روش، به سایرین نیز جرأت و جسارت می‌داد. شهید اردستانی کسی بود که با اراده، غیرممکن‌ها را ممکن می‌کرد.

۱۳۹۸/۳/۱۳

خشم مقدس

او پیروزمندانه، اما بی‌ریا می‌گفت: دشمن باید بداند که ما همواره آماده‌ایم، و حملات ناجوانمردانه اش را بی پاسخ نمی‌گذاریم.

۱۳۹۸/۲/۱۱

نگاهی به زندگی فرمانده نیروی هوایی از آغاز تا عروج:

فرمانده‌ای که از جنس «آسمان» بود

از کودکی تا فرماندهی، راهش روشن بود و قدم‌هایش استوار؛ فرمانده آسمانی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، در مسیری گام برداشت که نتیجه‌اش تحول و پیشرفت بود.

۱۳۹۷/۸/۱۵

نظامی باید با افتخار زندگی کند

توجه جدی فرمانده آسمانی نیروی هوایی به معیشت پرسنل برای خدمت رسانی مطلوب از زبان همراهان او خواندنی است.

۱۳۹۶/۱۱/۱۴

فرمانده در کنار پیکر مرد آسمان

فرمانده کل قوا لحظاتی پیش از به خاکسپاری شهید منصور ستاری، بر پیکر پاک او حاضر شدند و ذکر خداحافظی سر دادند.

۱۳۹۶/۷/۱۵

برگی دیگر از خستگی ناپذیری نابغه پدافند هوایی؛

نقش ستاری در خنثی‌سازی نفوذ امنیتی و نظامی سلطه‌گران

یکی از برنامه های استعمارگران برای نفوذ نظامی و امنیتی به کشورها، بحث فروش سلاح های تجاری به کشورهای جهان سوم است..

۱۳۹۶/۷/۱۲

دیدار با فرماندهان و جمعی از کارکنان نیروی هوایی ارتش

دیدار با فرماندهان و جمعی از کارکنان نیروی هوایی ارتش

۱۳۹۵/۱۱/۱۹

برای اولین بار در ویژه نامه ( منصور ) منتشر شد

«منصور» ویژه نامه گرامیداشت بیست و دومین سالگرد شهادت سرلشگر منصور ستاری، تقدیم حضور می گردد . علاقه مندان برای دریافت و دانلود این ویژه نامه اینجا را کلیک کنند

۱۳۹۵/۱۰/۱۵

متن نامه تبریک شهید ستاری به حضرت امام (ره) و پاسخ معظم له به ایشان.

متن نامه تبریک شهید ستاری به حضرت امام (ره) و پاسخ معظم له به ایشان.

۱۳۹۴/۹/۱۵

خاطرات همرزم شهید

هدیه رهبر به خانواده شهدا

۱۳۹۳/۹/۲۹

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی

حضرت آیت الله العظمی خامنه ای مدظله العالی

۱۳۹۳/۹/۲۶

در دیدار با خانواده امیر سرلشگر شهید ستاری انجام شد

تجلیل رییس جمهوری از رشادت ها و فداکاری های سرلشگر شهید ستاری/شهید ستاری در زمینه خودكفایی نیروی هوایی تلاش و خدمات كم نظیری انجام داد

رییس جمهوری در ادامه دیدارهای مستمر خود با خانواده معظم شهدا، شامگاه چهارشنبه در منزل امیر سرلشگر شهید منصور ستاری حاضر شد و در فضایی صمیمی و معنوی به گفتگو با خانواده این شهید گرانقدر پرداخت.

۱۳۹۳/۱۰/۲۵