اخبار > مجالی برای به سرانجام رسیدن  چاپ        ارسال به دوست

رزمنده و فرمانده

مجالی برای به سرانجام رسیدن

تماس گرفتید و گفتید فردا روی باند نیمه کاره پایگاه هوایی بیرجنددرباره کارهای روزهای پیش رو با همسنگران در مهندسی رزمی صحبت می‌کنید. قرارمان شد همین مسیر خاکی از کارخانه آسفالت و سیمان کنار باند فرودگاه بیرجند. چند بار این مسیر را زیر آن آفتاب سوزان بیرجند، رفتیم و آمدیم.

زیارت امام رضا(ع) و بازدید از مهمانسرای نهاجا در مشهد را هم گفتید.راه اندازی سامانه پدافندی در بندرلنگه را پیگیر شدید.  قرار بعدی هم مشخص شد. بازدید و پیگیری احداث سایت پدافند در بندرلنگه.

صحبت از چند سایت جدید سامانه موشکی اس200 هم به میان آمد. کاری نبود که در فاصله باند خاکی فرودگاه بیرجند درباره‌اش صحبت نکرده باشیم.  گفتید که پس از همه این‌ها کاری مهم و اساسی در سمنان دارم و مقصد بعدی آن‌جا است. همراهان دیگر نایی برای هم‌پای شما قدم زندن نداشتند. صلواتی فرستادیم و شما از نگاه‌های خسته‌مان همه چیز را خواندید! صدای خنده دل‌نشین بعد از صلوات هنوز هم از شما در باند آسفالته پایگاه هوایی بیرجند شنیده می‌شود.

 

رزمنده و فرمانده، بخشی از پایگاه اطلاع‌رسانی شهید ستاری است که به مرور خاطرات و رخ‌دادها از زبان همسنگران شهید ستاری در گفت‌وگو با فرمانده می‌پردازد. در این شماره از «رزمنده و فرمانده» روایت سرهنگ رشید قشقایی فرمانده مهندسی رزمی پدافند هوایی نهاجا و از همسنگران شهید ستاری را خواندیم.

 

امیر سرلشکر منصور ستاری فرمانده نیروی هوایی 15 دی‌ماه 1373 در سانحه هوایی نزدیک فرودگاه اصفهان همراه با جمعی از فرماندهان نهاجا به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 

گزارش از پایگاه اطلاع‌رسانی شهید ستاری

پایان پیام/


١٠:١٧ - چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٩    /    شماره : ١٥٠٢    /    تعداد نمایش : ٨٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: