به آقا قول دادم

شهید ستاری به واقع معماری آینده نگر برای سیستم پدافند هوایی كشور بود با راه اندازی تأسیسات و امكانات جدید تعمیر و نگهداری و ... توان نگهداری نیرو را تقویت و به چندین برابر قدرت قبلی ارتقا داد.

۱۳۹۷/۳/۱۲

خاطره ای از مادر

کسانی که دنیا را تکان داده اند در استعدادهای طبیعی نابغه نبوده اند ولی در یک صفت ممتاز بوده اند؛ ثبات و استقامت.

۱۳۹۷/۲/۳۰

آخرین لباس

مرد خدا بودن کار سختی است و از عهده هر کسی برنمی آید، تنها کسی می تواند به مال و منصب پشت کند که وارسته و دلگسسته از دنیا باشد.

۱۳۹۷/۲/۲۲

با لباس سربازی

شهید منصور ستاری علاوه بر مدیریت امور کلان نیروی هوایی، هرجا که لازم بود آستین بالا می‌زد و در کنار دیگر نیروها، کارها را پیش می‌برد.

۱۳۹۷/۱/۱۹

بازگشت با شاخه گل

مرد آسمان‌ها، همواره توجه و حواسش را همان میزان که به عرصه دفاع هوایی کشور داده بود، دلی گره خورده به جوان‌ها و نیروی انسانی از دانشگاهی و افسران نیروی هوایی داشت

۱۳۹۷/۱/۱۹

روزه مسافر

به اعتقاد بسیاری از همرزمان شهید سرلشکر منصور ستاری، پایبندی این شهید بزرگوار به نکات ریز معنوی نکته‌ای است که ایشان را از دیگران متمایز می‌کرد.

۱۳۹۷/۱/۱۸

مردی که تا پایان کار می‌ماند

پیگیری کارها تا آخرین مراحل ویژگی بارزی بود که شهید منصور ستاری بر آن اهتمام ویژه‌ای داشت.

۱۳۹۷/۱/۱۵

عملکرد درخشان شهید ستاری در جهاد خودکفایی

روزهای دشوار جنگ و محدودیت‌های ایجاد شده از سوی آمریکا، تأمین تجهیزات در بخش‌های گوناگون نیروی هوایی را دشوار کرده بود اما تدبیر و درخشش خلاقانه شهید ستاری درآن مقطع تاریخی به کمک آمد.

۱۳۹۷/۱/۱۴

به بهانه سال‌روز رونمایی از نخستین هواپیمای ساخت ایران؛

پرستویی که با توانمندی ایرانی بال و پر گرفت

پرستو، نخستین پرنده‌ای بود که شانزدهم فرودین ماه 1367 به آرزوهای کشور برای تحقق خودکفایی در نیروی هوایی و تولید هواپیمایی مبتنی بر توانمندی و دانش فنی ایران واقعیت بخشید و به عنوان نخستین هواپیمای ساخت ایران به پر گرفتن در آسمان بال و پر گرفت.

۱۳۹۷/۱/۱۵

دقت قابل توجه

ماکت‌های کوچک و بزرگ هواپیما، به عنوان ابزاری کارآمد در دستان شهید ستاری، با توانمندی این شهید والامقام زمینه ساز بهره‌گیری برای انجام کارهای بزرگ شد

۱۳۹۶/۱۲/۲۱

به توانایی‌هایتان ایمان دارم

شهید منصور ستاری در حد توان کارهای نیروی هوایی را با وجود تمامی مشغله‌هایی که یک فرمانده نیروی هوائی داشت، خودش پیگیری می‌کرد و به پیشبرد کارها می‌شتافت.

۱۳۹۶/۱۲/۱۳

بازگشت با شاخه‌های گل

مرد آسمان‌ها، همواره توجه و حواسش را همان میزان که به عرصه دفاع هوایی کشور داده بود، دلی گره خورده به جوان‌ها و نیروی انسانی از دانشگاهی و افسران نیروی هوایی داشت

۱۳۹۶/۱۱/۲۸

دقت قابل توجه

ماکت‌های کوچک و بزرگ هواپیما، به عنوان ابزاری کارآمد در دستان شهید ستاری، با توانمندی این شهید والامقام زمینه ساز بهره‌گیری برای انجام کارهای بزرگ شد

۱۳۹۶/۱۱/۲۲

نمیتوانم در خانه مردم بروم

شهید ستاری از آن دسته آدم هایی است که در فضای خانه و کار خاطرات زیادی از خود به یادگار گذاشته که هر کدام سرشار از درس و دلدادگی است. خاطراتی که شنیدن آن خالی از لطف نیست.

۱۳۹۶/۱۱/۱۸

افتخار در چیست؟

خاطرات به جا مانده از شهدا فقط محدود به همرزمان و هم‌سنگرانشان نیست. شاید خواندنی ترین این خاطرات از زبان خانواده شهدا نقل شود، چون نگاه خاص شهدا به زندگی و جنگ در لباسی غیر از خدمت، رنگی خدایی تر دارد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۷

نقش فرماندهی خلاقانه پدافند هوایی در دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس؛

خلاقیت و دفاع جانانه‌ای که به ماندگاری رسید

عمل نیروی هوایی ارتش به همت فرماندهان، خلبانان، متخصصان و سایر منابع انسانی خویش از یک جانب با حضور چشمگیر در صحنه های مبارزات قبل از پیروزی انقلاب اسلامی در مقابله با هر گونه تهدید درونمرزی یا برونمرزی و حضور در مقطع حساس پیروزی شکوهمند انقلاب اسلام...

۱۳۹۶/۱۱/۱۵

نظامی باید با افتخار زندگی کند

توجه جدی فرمانده آسمانی نیروی هوایی به معیشت پرسنل برای خدمت رسانی مطلوب از زبان همراهان او خواندنی است.

۱۳۹۶/۱۱/۱۴

این‌ها مهمان هستند

شهید منصور ستاری فرمانده‌ای بود که اعتلای نیروی هوایی و سربلندی به ایران را در اولویت قرار داده بود.

۱۳۹۶/۱۱/۴

روزه مسافر

به اعتقاد بسیاری از همرزمان شهید ستاری، پایبندی این شهید بزرگوار به نکات ریز معنوی نکته‌ای است که ایشان را در نزد دیگران قابل احترام تر می‌کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۲

نگویید نمی‌شود

از ناشدنی‌ترین‌ها راهی می‌یافت و با ابتکار و پشتکاری که داشت، برای انجام دادن سخت‌ترین کارها آستین بالا می‌زد

۱۳۹۶/۱۱/۱

مشورت در هواپیما

شناخت فرصت‌های ارزشمند و استفاده از آن‌ها به بهترین شکل ممکن، ویژگی بارز سرلشکر شهید منصور ستاری بود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۸

به مناسبت بیست و سومین سالگرد شهادت سرلشگر ستاری و یاران؛

دومین شماره ویژه نامه «منصور» منتشر شد

دومین شماره نشریه دیجیتالی «منصور» ویژه بیست و سومین سالگرد شهادت سرلشگر ستاری فرمانده نیروی هوایی ارتش و یاران همرزم اش منتشر شد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۵

با حضور فرماندهان لشکری، کشوری و خانواده‌های معظم شهدا:

آیین گرامی‌داشت شهید ستاری و یاران شهید برگزار شد

مراسم بیست و سومین سالگرد شهادت امیر سرلشکر شهید منصور ستاری فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و 11 تن از یاران شهید، با حضور فرماندهان، مسئولین لشکری، کشوری و جمعی از خانواده‌های شهدا برگزار شد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۳

ناگفته های از زندگی نابغه پدافند هوایی

منصور ستاری از آمریکا تا نارمک

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از همان روزهای آغاز فعالیتش در نیروی هوایی درخشان بود چنان‌که دستی بر آتش قلم داشت و علاوه نوشتن مجلات مختلف، مهارت بالا در از کارهای فنی و تخصصی، از همان آغاز راه، در مسیر اعتلا و ارزشمندتر شدن قرار داشت.

۱۳۹۶/۹/۱۵

گفت و گو با امیر سرتیپ سید محمود یمینی درباره شهید ستاری

فرماندهی که دیوار رنگ می‌زد

شهید ستاری تنها یک فرمانده نبود، الگویی بود برای باور به توانستن و برای پیشرفت و بهتر شدن، از هیچ‌کاری دریغ نمی‌کرد.

۱۳۹۶/۹/۱۱

نخستین پرواز ستاری

شهید ستاری عاشق پرواز و آسمان بود و در نهایت هم در اوج دلدادگی در آخرین پروازش رهسپار دیار باقی و آسمان شد.

۱۳۹۶/۹/۹

گام‌های بزرگ تا خودکفایی و توانمندی

شهید ستاری بر طرح‌هایی که موجب می‌شد نیازی از کشور تأمین یا گامی به سوی پیشرفت برداشته شود تاکید داشت و برای تحقق این دست طرح‌ها و کارهای نوآورانه، از هیچ تلاش و حمایتی فروگذار نمی‌کرد.

۱۳۹۶/۹/۸

گام‌های بزرگ تا خودکفایی و توانمندی

شهید ستاری بر طرح‌هایی که موجب می‌شد نیازی از کشور تأمین یا گامی به سوی پیشرفت برداشته شود تاکید داشت و برای تحقق این دست طرح‌ها و کارهای نوآورانه، از هیچ تلاش و حمایتی فروگذار نمی‌کرد.

۱۳۹۶/۹/۸

الگوی واقعی «ما می توانیم» بود

مرد آسمان‌ها را به عنوان یک نابغه در عرصه دفاع هوایی می‌شناسند اما این نبوغ محدود به نیروی هوایی نبودو بخش‌های دیگر هم از هوش سرشار شهید ستاری بهره می‌بردند.

۱۳۹۶/۹/۷

همسنگران شهید ستاری/

یک شب قبل از شهادت یاسینی

شهید یاسینی جانباز 55 درصد از ناحیه کمر بود، اما هیچ گاه آن درد و مسئولیت های فراوانی که داشت؛ مانع از پروازهای جنگی وی نمی شد. به قدری متواضع بود که حتی برادرش خبر از جانبازی او نداشت. شهید یاسینی جانبازی گمنام بود.

۱۳۹۶/۹/۵